Asistenta Sociala ``UVT``

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Parteneri

Modificare ORAR!!! Mybanner4b20f312673a5

Ultimele subiecte

» Pentru Cei cu Windows Vista si Windows 7
Modificare ORAR!!! Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 8:18 am Scris de vladalexu

» Pareri, sugestii, discutii ... :)
Modificare ORAR!!! Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 8:14 am Scris de vladalexu

» Multumiri si ANUNT important!!
Modificare ORAR!!! Icon_minitimeVin Dec 11, 2009 5:20 am Scris de stefana

» Anunt: Intalnire Practica 16 decembrie 2009
Modificare ORAR!!! Icon_minitimeVin Dec 11, 2009 12:50 am Scris de sonyx_me

» Concert de colinde dedicat Sarbatorilor de Iarna
Modificare ORAR!!! Icon_minitimeMar Dec 08, 2009 10:15 pm Scris de allexandra

» LEGITIMATII de transport si cupoane... :|
Modificare ORAR!!! Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 7:02 am Scris de Emma Maria

» Intalnire 7 decembrie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Modificare ORAR!!! Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 6:41 am Scris de Cernovschi Roxana

» atentie !!! info
Modificare ORAR!!! Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 5:37 am Scris de Cernovschi Roxana

» Anunt practica de specialitate
Modificare ORAR!!! Icon_minitimeMar Dec 01, 2009 6:41 pm Scris de Emma Maria

Cine este conectat?

În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul


[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 11, Mier Noi 11, 2009 4:42 am

Parteneri

Modificare ORAR!!! Mybanner4b20f312673a5

+5
Balauta Danut
sonyx_me
milos.cosmin
Apostoiu Laura
vladalexu
9 participanți

    Modificare ORAR!!!

    avatar
    vladalexu
    Admin


    Mesaje : 46
    Puncte : 164
    Data de inscriere : 08/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Timisoara

    Modificare ORAR!!! Empty Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de vladalexu Vin Oct 16, 2009 1:26 am

    Pt ca inca nu mi-a sosit codul de activare, ca sa pot posta anuntul pe forum-ul vostru, te rog pe tine sa postezi noul orar, pe care l-am atasat.
    Modificarile sunt urmatoarele:
    - cursul de Introducere in sociologie, se muta marti, de la 8.00, in A33.
    - cursul de Introducere in Psihologie se muta cu un interval mai sus, in aceeasi zi si va incepe de la 16.20.

    Modificarile vor avea loc incepand cu 19.10.2009.


    Anunt facut de doamna Loreni Baciu
    Apostoiu Laura
    Apostoiu Laura


    Mesaje : 3
    Puncte : 8
    Data de inscriere : 13/10/2009
    Localizare : Timisoara

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de Apostoiu Laura Dum Oct 18, 2009 10:00 pm

    din pacate, celor din grupele A si B le va fi mai dificil sa ajunga de la UVT dupa cursul de Intr. in sociologie pana pe Bogdanesti pt. seminar in doar 10 minute...
    milos.cosmin
    milos.cosmin


    Mesaje : 32
    Puncte : 28
    Data de inscriere : 14/10/2009
    Varsta : 35
    Localizare : TIMISOARA

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de milos.cosmin Dum Oct 18, 2009 10:28 pm

    ne descurcam noi cumva ...si ajungem ...
    sonyx_me
    sonyx_me


    Mesaje : 3
    Puncte : 0
    Data de inscriere : 14/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Timisoara

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de sonyx_me Lun Oct 19, 2009 12:20 am

    e foarte aiurea noul orar, chiar nu avem cum sa ajungem la seminarul de pe bogdanestilor..
    avatar
    vladalexu
    Admin


    Mesaje : 46
    Puncte : 164
    Data de inscriere : 08/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Timisoara

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de vladalexu Lun Oct 19, 2009 6:46 pm

    Asta e... Sad( sa speram ca nu o sa ramana asa... pale
    milos.cosmin
    milos.cosmin


    Mesaje : 32
    Puncte : 28
    Data de inscriere : 14/10/2009
    Varsta : 35
    Localizare : TIMISOARA

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de milos.cosmin Mar Oct 20, 2009 1:18 am

    eu sper sa se schimbe ...sa fie mai lejer ...pale
    Balauta Danut
    Balauta Danut
    Admin


    Mesaje : 8
    Puncte : 17
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Petrosani

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de Balauta Danut Mar Oct 20, 2009 8:31 pm

    Hai bre' ... asa nu e bine, asa nu e bine, nici asa nu e bine...
    ar fi fost mai bine sa-l fi pus vinerea... sa va fi auzit atunci cu reprosurile...

    nu incercati sa trageti o persoana cu totul atunci cand vi se intinde o mana ...



    da-ti dovada de maturitate si seriozitate si o sa vedeti ca se gasesc solutii avantajoase pentru fiecare... o zi faina :p
    avatar
    vladalexu
    Admin


    Mesaje : 46
    Puncte : 164
    Data de inscriere : 08/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Timisoara

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de vladalexu Mier Oct 21, 2009 5:26 pm

    Pai sa te vad pe tine daca esti in grupa A sau B!!!sa vad eu ca te plangi...k sa vedem maturitatea cui ii lipseste... si daca era vinerea era ok!!!

    Nu ai zis ca ai venit la Asistenta Sociala ca vrei sa ajuti sa nu stiu ce...atunci vino la facultate de la 7 la 22 seara...si o sa fii!!! Peacee santa
    sonyx_me
    sonyx_me


    Mesaje : 3
    Puncte : 0
    Data de inscriere : 14/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Timisoara

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de sonyx_me Mier Oct 21, 2009 11:24 pm

    de acord cu tine vlad.. si nu stiu pentru cine, ce solutii se gasesc.. dar eu personal nu mi-am cumparat inca avion ca sa ajung in 10minute de la vest pe bogdanestilor.. ca nici cu masina nu ajung ..e prea nebunie in trafic.. dar cine stie.. poate se ofera Danut Razz
    avatar
    vladalexu
    Admin


    Mesaje : 46
    Puncte : 164
    Data de inscriere : 08/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Timisoara

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de vladalexu Joi Oct 22, 2009 7:38 am

    sonya ...ai ramas in urma =))) eu cand am citit post it-ul lui danut m-am si rugat de tata si..........te las sa iti dai cu parerea Wink =)))) afro lol! lol! lol! lol!




    Modificare ORAR!!! Pictur11
    milos.cosmin
    milos.cosmin


    Mesaje : 32
    Puncte : 28
    Data de inscriere : 14/10/2009
    Varsta : 35
    Localizare : TIMISOARA

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de milos.cosmin Joi Oct 22, 2009 8:16 pm

    =)) e cam micutz ptr toti eu zic ca un 737 ar fi de vis Smile)Smile)Smile)Smile) cheers afro pace!!
    avatar
    vladalexu
    Admin


    Mesaje : 46
    Puncte : 164
    Data de inscriere : 08/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Timisoara

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de vladalexu Joi Oct 22, 2009 8:28 pm

    depinde de posibilitatile fiecaruia=))))sonya..vreau sa il vad si pe al tau =)))
    milos.cosmin
    milos.cosmin


    Mesaje : 32
    Puncte : 28
    Data de inscriere : 14/10/2009
    Varsta : 35
    Localizare : TIMISOARA

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de milos.cosmin Joi Oct 22, 2009 10:31 pm

    buna asta buna Smile)Smile) lol!
    milos.cosmin
    milos.cosmin


    Mesaje : 32
    Puncte : 28
    Data de inscriere : 14/10/2009
    Varsta : 35
    Localizare : TIMISOARA

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de milos.cosmin Joi Oct 22, 2009 10:32 pm

    aaaaaaa si app e prea mul rooozzzz Smile)Smile)Smile)
    avatar
    vladalexu
    Admin


    Mesaje : 46
    Puncte : 164
    Data de inscriere : 08/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Timisoara

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de vladalexu Joi Oct 22, 2009 11:05 pm

    tre sa strici u tot =)))))) What a Face !!! =)))
    milos.cosmin
    milos.cosmin


    Mesaje : 32
    Puncte : 28
    Data de inscriere : 14/10/2009
    Varsta : 35
    Localizare : TIMISOARA

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de milos.cosmin Joi Oct 22, 2009 11:43 pm

    opps scz mann nam vrut...Smile)Smile)Smile)
    Mitrache Roxana
    Mitrache Roxana


    Mesaje : 1
    Puncte : 1
    Data de inscriere : 13/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Timisoara

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de Mitrache Roxana Vin Oct 23, 2009 4:02 am

    mha railor Smile)) ce faceti cu saracu danutz...dar aveti dreptate Sad...n`ai cum s ajungi in 10 min...dar bine k ne lasa cu juma d ora mai devreme d la curs s ajungem:))) in plus avem voie s intarziem la seminar Very Happy:D
    milos.cosmin
    milos.cosmin


    Mesaje : 32
    Puncte : 28
    Data de inscriere : 14/10/2009
    Varsta : 35
    Localizare : TIMISOARA

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de milos.cosmin Vin Oct 23, 2009 4:05 am

    noi nu suntem rai noi spunem doar adevarul ... si daca danutz nea provocat iam raspuns totii aaaaaa app ce nume de napolitana are ?? nui asa ?? akum scz daca se va supara pe mn aste e ... o sa suport consecintele ....
    Balauta Danut
    Balauta Danut
    Admin


    Mesaje : 8
    Puncte : 17
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Petrosani

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de Balauta Danut Vin Oct 23, 2009 2:56 pm

    ...... acum ca tot am observat ca s-au incins convorbirile pe baza a ceea ce am scris ... am decis ca se cuvine sa va si raspund...
    in caz ca nu ati citit bine textul ... am sa-l explic putin (se pare ca fiecare intelege ce vrea, dragi colegi/e)
    Aveti grija sa nu va cam ardeti bagand mana'n foc si presupunand ca stiti la ce anume m-am referit), dar hai sa nu mai pierdem timp'ul si sa va explic textul ...




    "Hai bre' ... asa nu e bine, asa nu e bine, nici asa nu e bine..."
    ... binentele de fiecare daca cand apare o noutate, cel putin 1 il aud ca lui/ei nu-ii convine ... (cred ca e deajuns pentru justificarea a ceea ce e scrie mai sus)

    "ar fi fost mai bine sa-l fi pus vinerea... sa va fi auzit atunci cu reprosurile... "
    ... o da ! ... s-a mutat un curs, asta nu e bine deloc, "eu nu pot sa ajung ... trebuie sa merg la munca de dimineata" , "firar ... cine o sa se trezeasca de dimineata" , "nu-mi pasa, sa-l mute, numa NU vineri !" ... expresii pe care nu cred ca le-am relatat perfect, insa da, surpriza ... tot de la voi dragi colegi/e le-am auzit (ajunge atata ?...)


    "nu incercati sa trageti o persoana cu totul atunci cand vi se intinde o mana ..."
    ... probabil cei care au mai frecventat pe la cursuri respectiv seminarii, cunosc povestea cu acel curs de informatica si vizitele asistate, care din pacate a facut ca doamna Loredana sa reprogrameze acele vizite unde stim cu totii ca nu tine de noi cand v-om merge sa vizitam acele institutii, mai mult de cat atat, nici macar de orarul de la facultate ... daca stiti despre ce e vorba, atunci stiti si ca doamna Laura si doamna Loredana au specificat si au facut eforturi pentru ca noi sa avem VINEREA LIBERA ... iar in momentul cand am spus ca s-a mutat un curs sau ca avem intalnirea de la practica de specialitate la 19:40, "cum ? 19:40, de parca ar fi dou sau trei de 19:40 intr-o zi si nu stiti care din ele" (sa-mi spuneti daca explicatiile nu au fost de ajuns pentru intelegerea acestei "metafore" de mai sus)

    "da-ti dovada de maturitate si seriozitate si o sa vedeti ca se gasesc solutii avantajoase pentru fiecare... o zi faina Smile"
    ... si nu in ultimul rand, nu stiu daca v-am mai zis asta dar am sa o zic acuma cu riscul de a ma repeta ... "fii serios atunci cand trebuie, iar distractia v-a fi la maxim !", am pliat-o putin pe situatia noastra, dar se pare ca am fost putin mai mult inteles gresit... (nu stiu de ce, daca se paote gasi vre-o explicatie astept Smile )


    Solutii se vor gasi, important e daca vrem sa le gasim sau nu !



    Multam pentru timpul acordat acestor explicatii



    --------------------------------------------------------------------------------------------"Mediocritatea vorbeste, geniul observa !?"
    avatar
    vladalexu
    Admin


    Mesaje : 46
    Puncte : 164
    Data de inscriere : 08/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Timisoara

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de vladalexu Vin Oct 23, 2009 5:36 pm

    DANUTZZZ tata...nu incerca sa pari un filozof (in special in fata mea)... si nu trebuia sa ii critici indirect pe cei care nu vin la facultate!!!eu vad altceva...esti doar un baiat care sufera de sefie si incearca sa dovedeasca ceva anume la profesori...!!!Aici s-a vazut maturitatea ta ..in postul care l-ai lasat!!Nu abera pe aici k fii serios cand trebuie!!sa iti spun ceva daca tu esti frustrat si nu ai motive sa zambesti si ai luat toata viata ta in serios ...atunci e grav!!!asa ca te las sa iti modifici post-it-ul ca sa reinoiesti spusele si sa te corectezi singur!!!

    Ps:Nu trebuia sa imi furi semnatura!!! Wink ,,true true``
    Naomi Ghiman
    Naomi Ghiman


    Mesaje : 1
    Puncte : -1
    Data de inscriere : 20/10/2009
    Localizare : Timisoara

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de Naomi Ghiman Vin Oct 23, 2009 6:11 pm

    Danutz... ai scris un roman Laughing eu zic sa printezi toata explicatia si sa o imparti la toti Laughing lol!
    milos.cosmin
    milos.cosmin


    Mesaje : 32
    Puncte : 28
    Data de inscriere : 14/10/2009
    Varsta : 35
    Localizare : TIMISOARA

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de milos.cosmin Vin Oct 23, 2009 8:18 pm

    buna asta cu printatul ca poate asa o sa fie mai bn adika nu toata lumea stie sa umble pe net ca si noi !!Razz:P .... aaa si app danutz ai sc explicatia dp ce ai fost ales sef de an insemna cv ???Smile)Smile) lol! scz daca sunt prea ironic cate od ....dar asta e viata e dura ...!!! p.s. respect & pace
    Balauta Danut
    Balauta Danut
    Admin


    Mesaje : 8
    Puncte : 17
    Data de inscriere : 11/10/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Petrosani

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de Balauta Danut Sam Oct 24, 2009 12:59 am

    pare intradevar ridicola faza... si asa e Cosmin, insa tin sa te anunt ca nu au nici o legatura alegerea sefului/sefei de an respectiv replay'ul scris astazi ...
    imi pare rau sa va anunt ca doar acuma am intra sa verific e-mail'ul... chiar daca am fost online pe mess... nu am vazut nici un email, iar motivul pentru care am intrat sa verific e-mail'ul chiar daca nu m-a anuntat... a sot exact motivul ca ma gandeam sa nu fi scirs cineva ceva pe forum si sa fi intrat la spam ...

    scriu mult pentru ca nu vreau apoi sa ma trezesc iara ca se interpreteaza de fiecare-n parte cum crede de cuviinta si ca i se pare ca cine stie ce act terorist crede ca mai pun la cale... si da ... app ... stati linistiti ... ca sef de an nu m-am votat singur... , inainte sa votati v-am zis ca o sa am "asteptari" din partea voastra ...

    in ceea ce priveste sefia (Vlad si nu numai)
    1. nu multi stiu pentru ca nici nu prea au cum... eu m-am taiat de pe lista inainte de a o da doamnei Loredana (iar asta puteti sa o intrebati pe doamna Loredana daca eram taiat de pe lista sau nu)
    2. spre surprinderea ta Vlad... tin sa te anunt ca etichetezi prea repede si ca te inseli in ceea ce priveste personalitatea mea... iar daca tu consideri ma vezi "doar un baiat care sufera de sefie si incearca sa dovedeasca ceva anume la profesori...!!!" ... eu iti pot spune ca toate actiunile mele reprezinta pentru mine "dorinta de implicare in a vrea sa fac ceva pentru cei din jurul meu" (binenteles ca exista o probabilitate sa ma insel si sa nu ma cunosc indeajuns... eu as propune sa ma critice cei din jur... dar nu unul sa zica ceva si restul sa-l aporbe, ci fiecare sa-si spuna ce are de spus... tot la 009/C16 ma gasiti)
    *intreaba persoanele care stau mau mult in jurul meu ce fel de caracter am ... sa-ti dai putin seama daca te inseli sau nu in ceea ce priveste ...
    3. stiu destul de bine ce am scris si de ce am scris... iar explicatiile mele au fost scrise
    4. sa zicem ca as printa 130 de exemplare cu explicatiile... Naomi, din cele petrecute pana acuma, tin sa cred ca la o mare parte dintre studenti nu le pasa de propriul lor viitor, crezi ca ar fi interesati de explicatiile mele ?
    5. legat de numele de napolitana Cosmin, nu mai tin minte acele napolitane... insa am sa ma interesez sa vad daca dau de le (in caz ca stii unde gasesc, te rog anuntama sa stiu si eu) si am sa-ti aduc personal Wink
    6. sa nu uitam un aspect de "ironic" ... chiar daca ati avea avioane sau elicoptere ... tot nu ati ajunge in 10 min (pentru ca surpriza ... un aveti loc de decolare, respectiv aterizare)
    7. samnatura nu e furat... e scrisa in partea de final al psot-il-ului si este si scrisa in ghilimele (plus un semn de intrebare in caz ca nu ati observat) ...


    pentru ca la final trebuie sa va multumesc de asemenea si pentru timpul in care ati citit acest post'-it, trebuie sa specific si faptul ca o sa mentionez spusele altora, deci ...

    stati linistit, relaxati, respecte si pace intre oameni
    milos.cosmin
    milos.cosmin


    Mesaje : 32
    Puncte : 28
    Data de inscriere : 14/10/2009
    Varsta : 35
    Localizare : TIMISOARA

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de milos.cosmin Sam Oct 24, 2009 1:21 am

    k imi cer scz pubilc ptr ceea ce am sp .... respeckt
    avatar
    vladalexu
    Admin


    Mesaje : 46
    Puncte : 164
    Data de inscriere : 08/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Timisoara

    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de vladalexu Sam Oct 24, 2009 1:48 am

    mai danutz...u esti bunul samaritean ``stati linistit, relaxati, respecte si pace intre oameni`` si noi nu ne-am dat seama?
    uite ai un 10 de la mine ca ai fost atent la cursuri (etichetarea)!!(nu etichetez doar spun lucrurilor pe nume.. Wink!!
    Danutz tata...nu incerca sa ma aburesti pe mine asa...k u te gandesti la viitor k nu stiu ce... mie unu imi spun 2 lucruri asta:
    1)Nu ai avut copilarie sau ai fost traumatizat de ceva din copilarie
    2)Vrei sa devii un geniu si inca nu mi-am dat seama!!
    Semnatura asta am folosita prima...dak vrei iti dau user parola sa verifici... Wink stai linistit k nici eu nu am inventat-o doar am citat un filozof!!!

    AAA si daca vreau pista de decolare imi fac pe bloc... k de aia e tata la putere!!! =))))))) lol!

    Continut sponsorizat


    Modificare ORAR!!! Empty Re: Modificare ORAR!!!

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 11:17 pm