Asistenta Sociala ``UVT``

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Parteneri

Multumiri si ANUNT important!! Mybanner4b20f312673a5

Ultimele subiecte

» Pentru Cei cu Windows Vista si Windows 7
Multumiri si ANUNT important!! Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 8:18 am Scris de vladalexu

» Pareri, sugestii, discutii ... :)
Multumiri si ANUNT important!! Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 8:14 am Scris de vladalexu

» Multumiri si ANUNT important!!
Multumiri si ANUNT important!! Icon_minitimeVin Dec 11, 2009 5:20 am Scris de stefana

» Anunt: Intalnire Practica 16 decembrie 2009
Multumiri si ANUNT important!! Icon_minitimeVin Dec 11, 2009 12:50 am Scris de sonyx_me

» Concert de colinde dedicat Sarbatorilor de Iarna
Multumiri si ANUNT important!! Icon_minitimeMar Dec 08, 2009 10:15 pm Scris de allexandra

» LEGITIMATII de transport si cupoane... :|
Multumiri si ANUNT important!! Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 7:02 am Scris de Emma Maria

» Intalnire 7 decembrie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Multumiri si ANUNT important!! Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 6:41 am Scris de Cernovschi Roxana

» atentie !!! info
Multumiri si ANUNT important!! Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 5:37 am Scris de Cernovschi Roxana

» Anunt practica de specialitate
Multumiri si ANUNT important!! Icon_minitimeMar Dec 01, 2009 6:41 pm Scris de Emma Maria

Cine este conectat?

În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul


[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 11, Mier Noi 11, 2009 4:42 am

Parteneri

Multumiri si ANUNT important!! Mybanner4b20f312673a5

2 participanți

    Multumiri si ANUNT important!!

    Emma Maria
    Emma Maria


    Mesaje : 14
    Puncte : 26
    Data de inscriere : 13/10/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Timisoara

    Multumiri si ANUNT important!! Empty Multumiri si ANUNT important!!

    Mesaj Scris de Emma Maria Vin Dec 11, 2009 1:59 am

    Dragi studenti,

    Prin acest mesaj doresc sa va comunic mai multe chestiuni, de aceea va rog sa il cititi pana la final.

    1. Doresc sa multumesc celor care s-au implicat in organizarea Concertului de Colinde "Isus s-a nascut!" fie prin cantec, fie prin recitarea unei poezii sau rolul jucat in sceneta. Am fost foarte mandra de voi aseara, de rezultatul muncii noastre si de faptul ca odata cu feedback-urile pe care le-am primit am putut constata ca mesajul transmis a fost cel pe care noi l-am dorit initial. Va felicit pe toti si imi cer scuze daca recompensa materiala a voastra nu a putut fi posibila, insa dupa cum precizam si aseara, sper sa puteti fi recompensati pe parcursul studentiei voastre. DAR... M-am gandit si cum sa sarbatorim succesul de aseara, astfel ca pe cei care s-au implicat in organizarea acestui concert va dau intalnire luni la ora 20.00 la un miniparty cu gogosi si ceai pe strada Renasterii nr 26. Daca nu stiti cum sa ajungeti aici, dati un telefon fie mie, fie lui Danut.

    2. Doresc sa va multumesc si celor care nu v-ati implicat in organizarea acestui concert, dar ati venit sa ii vedeti pe colegii vostri si pe copilasii de la Asociatia Crestina For Help. Apropos... puteti face practica voluntara in acest an la aceasta asociatie, ajutandu-i pe copiii ce i-ati vazut aseara la teme, la activitatile de socializare, de artterapie, muzica sau dans.

    3. Legat de rapoartele pe care trebuie sa le predati si portofolii: La sugestia mai multor colegi de-ai vostri, am decis sa nu ne mai intalnim pe 16 decembrie, adica miercuri seara pentru a va preda rapoartele si portofoliile, ci vom proceda in felul urmator:
    PUTETI SA ADUCETI RAPOARTELE DE PRACTICA DE LA TOATE INSTITUTIILE VIZITATE (EXCEPTAND CELE DEJA ADUSE) LUNI, MARTI SI MIERCURI LA CATEDRA DE ASISTENTA SOCIALA 605 F INTRE ORELE 12 -14. PUTETI ADUCE O PERSOANA SI REFERATELE COLEGILOR CA SA NU VENITI FIECARE IN PARTE.

    4. Va doresc Sarbatori fericite, un Mos bogat si La Multi Ani!

    5. Postati acest anunt si pe forum, va rog!

    LOREDANA TRANCA

    Universitatea de Vest din Timisoara
    Facultatea de Sociologie si Psihologie
    Catedra de Asistenta Sociala

    Telefon: 0745 687 429 / 0732 519 548
    E-mail: loredanasimerea@yahoo.com
    stefana
    stefana


    Mesaje : 2
    Puncte : 2
    Data de inscriere : 13/10/2009
    Varsta : 34
    Localizare : caransebes

    Multumiri si ANUNT important!! Empty Re: Multumiri si ANUNT important!!

    Mesaj Scris de stefana Vin Dec 11, 2009 5:20 am

    felicitari tuturor care au participat la concer...a iesit super tot..... Very Happy

      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 7:30 pm